За що я вдячна Януковичу

За що я вдячна Януковичу

1.Відбулись пологи. Вітайте новонародженого – «Нація!». Фрази «Я українець!», «Я українка!» вже не просто колихання повітря, а усталений ствердний гордий вираз! Дякую!

2.Нова мода. Чомусь стало стильно покривати верхній одяг національним символом – прапором. В метро, на роботі, на машині, на балконі… Скрізь жовто-блакитне розмаїття. Дякую!

3. Народ зрозумів, що покладати надію на людину – то шлях до пекучого розчарування. Натомість – віра в серці в те, що справедливість має бути у владі, а народ є її найперший представник! Дякую!

4. Опозиційні лідери мужають на очах та перетворюються на сильних та безстрашних. (Пропоную український тріумвірат!) Дякую!

5. Церви відкривають обійми народу, а молитва стала запорукою щоденного успіху та необхідною як повітря! Дякую!

6. Увесь світ пишається Україною! Дякую!

7. «Схід та Захід разом!»- лунає звідусіль! (Вірю в силу слова!) Дякую!

8. В серці столиці збудована Країна Мрій – майбутня модель держави, де кожен знайде одяг, їжу, молитву, підтримку, захист, лікування. Де під невсипним контролем мужніх чоловіків не буде місця п’яному звірству та нецензурному хамству. Дякую!

9. Молоді люди (особливо київські! помірковані!) підняли очі від моніторів та щоденно прикладають руку на серце, коли співають Державний Гімн (навіть, у метро!) Дякую!

За все інше подяки не чекайте) Ця людина є дивне знаряддя в руках Бога…

Автор: Olga Bidnenko 

Грудень 20, 2013

Коментувати