На окраїні Сихова будують сучаний паркінг

200 сучасних гаражів, розташованих на 4-х рівнях, ресторани, магазини та комфортний багаторівневий паркінг готовий забезпечити забудовник на вул. Полуботка-вул. Соняшникова.

20131011-125741.jpg
Проект паркінгу на вул. Соняшниковій, Сихів

Цей, поки що не надто привабливий з комерційного погляду район Сихова, забудовник – приватна особа, планує змінити вже протягом наступного року. Наразі це місце виглядає не надто привабливо – залізнична колія і стихійні стоянки габаритного транспорту – TIRів та автобусів.

Як вдалося дізнатися “Львівському журналу”, комфортний гараж, оснащений промисловою підлогою, сигналізацією та картковою системою доступу, коштуватиме $10 тис., за умови першого внеску 50% протягом двох місяців. Згодом, запевняють власники, вартість гаража стане вищою.

Крім гаражів, у новобудові будуть також і торгові площі – за словами забудовника, в основному під потреби автосервісу, продажу промислових товарів, а також – під заклади харчування. Передбачена також і система паркінгів – їх буде два – на першому та на четвертому поверхах, на 60 автомобілів. Паркомісця продаватимуть за звичною системою – абонентська плата за місяць або оплата за користування. Що стосується торгових площ, то їхня вартість стартує від 500 у.о. за м2.

Схожі публікації

Коментувати