У Львові велосипедних злодіїв зловили “на гарячому”

Під час збуту краденого велосипеда злодія впіймав львів’янин Роман Лозинський з друзями. Про це Роман пише на своїй сторінці у Facebook.

Тиждень тому, 7 жовтня у нього вркали ровер з велостоянки біля ЛНУ. А вже наступного дня Роман на тому ж місці зустрів інших пограбованих велосипедистів. “Ідучи на пари (після яких планував зайти у відділок, щоб написати заяву про крадіжку), побачив засмученого хлопця, який тримав у руках перекушений вело-замок. А на стоянці лежав ще один, – говорить Роман, – Дзвінок 102, наряд, протокол,слідчо-оперативна. До моєї пропажі додались ще два крадених байки. Після того написав заяву, не надто вірячи, що міліція щось добре зробить”.

Вийти на банду вело-злодіїїв допомогли соціальні мережі. Публікацію про украдений велосипед у Facebook, Вконтакті та на спеціальних форумах перепостили майже 300 разів.

“11 жовтня (п’ятниця), після перемоги України над поляками мені приходить повідомлення від далекого знайомого Данила Гери. Очевидно, що інформація до нього потрапила не від мене, а від одного з репощиків.
Його меседж містив посилання на сайт “slando.lviv”, де продавався ідентичний моєму ровер. Нерви дістали мене, у кожному м’язі, органі і звивині. Один з ніпелів нестандартний, такий як я встановлював додатково. Це воно”, – розповідає Роман.

Зателефонували до “продавця”, призначили зустріч біля ТЦ “Метро” на вул. Городоцькій. Далі розповідь Романа: “Розбились на групи по периметру, очікуємо зустріч. Один момент і ми бачимо його. Машина зі мною та Шльомою проїжджає повз нього і я бачу – мій ровер. Другий раз – точно мій. Третій раз – беремо його. Шльома тримає руль, я кажу:”злазь з ровера”, дивлюсь номер рами і кажу: “ровер крадений”. Той тікає, біжить – брат з кущів вибігає і кидається на нього. Через хвилину навколо 10 людей.  Наручники з ремня і дзвінок 102 – 4 хвилини і його садять до міліціянтів. Оформлення, відділок. Начесав, що купив на “Шуварі” за 1500 в двох невідомих з рук. Та-та-та. Райвідділ, “пальчики”, затримання. Якась лише 00:00 і я виходжу з відділку зі своїм незмінним GT.”

14 жовтня на допиті затриманий “здав” напарника – 30-річного львів’янина, у якого міліціянти знайшли ще 6 крадених велосипедів. Злодіям загрожує до 3-х років ув’язнення.

І поради від Романа, що робити при крадіжці ровера:

[stextbox id=”warning”]

1) Ніколи не здавайся!

2) Купив велосипед – купуй ланцюговий замок. Тросикові і т.п. – на смітник!

3) При купівлі ровера обов’язково зберігати документи:чек та гарантію, номер рами і т.д.

4) Якщо у вас вкрали байк – одразу їдьте за документами та пишіть заяву у відділок. Обов’язково!

5) Репостити про крадіжку – неодмінно всім і всюди. Це діє – точно!

6) Моніторити всі джерела продажів: “Ваш магазин” / аукро / Slando / вело-барахолки в соц. мережах і на форумах.

7) Якщо знайшли в неті ровер – вам повезло і ви мусите організувати групу друзів (5-10 людей, щоб перестрахуватись) і “накрити” продавця (досвідчена група захоплення “ОЗО і друзів” готова долучитись)

[/stextbox]

Джерело: Roman Lozynskyy

Схожі публікації

Коментувати