За участь в Євромайдані на відомого львівського священика “наїхало” ДАІ + Відео

Якщо київські “дайці” зараз пресують в основному учасників пробігу до Межигір’я та журналістів, то їхні львівські колеги пішли далі. 4 січня, вони “відвідали” відомого греко-католицького священика о. Михайла Димида, який є одним із найактивніших душпастирів Євромайдану.

Про це о. Михайло написав у Фейсбуці:

“Нині пообіді мене відвідали дома представники ДПС! Казали, що мають відомість, що я ніби, десь у Київській області, не зупинився на вимогу їхнього колеги! Я розмовляв з ними перед хатою, зняв відео, нічого не підписував! Сусіди зійшлися! Виписали мені повістку, я її не взяв і заявив, що не прибуду до них, і що зрештою пораджуся з адвокатами Майдану. Уявіть, що ви їдете на Золочів і по дорозі вас зупиняє інспектор ДПС! Ви не зупиняєтесь, бо у весільній автоколоні! Щоб вияснити цю справу, до вас приїждждає ніхто інший як сам начальник відділення ДПС майор Пупкін! Це виглядало б неправдоподібним, якби не сталося! Правда дорога була не на Золочів, а на Межигір’я! А замість весільного кортежу – автомайдан!

До мене 04.01.2014 приїхав майор міліції Цимбрило Ігор Романович – начальник відділення ДПС (Посвідчення ЛВ № 066506). В Рапорті написано: Доповідаю Вам що 29.12.2013 під час несення служби на 20 км а/д Київ-Овруч близько 12.30 автомобіль “VOLKSWAGEN” … не виконав мою вимогу про зупинку що надавалась за допомогою жезла та свистка, чим порушив п. 2.4 ПДР України. Інспектор ДПС взводу № 2 РПДС … в Київській області… О.А.Рогач”

“Дайці”, які прийшли до отця Михайла, швидше за все – щиро галицькі хруні, які, напевно і до церкви ходять, паску святять, колядують. Щойно отець виставить відео, треба їх ідентифікувати і повідомити про це всій громаді та їхнім сусідам. У Львові всі прислужники влади повинні розуміти, на що їм розраховувати у випадку участі в репресіях!

 

Схожі публікації

Коментувати