Чудесне зцілення Мицака

Як прохворіти 14 місяців, а, одужавши, піти на підвищення? Не знаєте? У ваших компаніях це неможливо? Тоді зверніться за консультацією до начальника ДАІ м. Львова Богдана Мицака, який, завершивши епопею із своїми болячками, швиденько організував прес-конференцію, де заявив, що здоровий і готовий очолити ДАІ області.

IMAG0483Історія з хворобою почалася минулого року, коли тодішній начальник УМВС у Львівській області Олександр Рудяк звільнив Мицака за “нечистоплотність”. Але, в кращих традиціях українських чиновників, Мицак швиденько “захворів”, а хворих, як відомо, звільняти не можна. Їх взагалі прийнято жаліти. Ковтаючи пігулки і здаючи аналізи, пан Мицак пережив Євромайдан, і отримав такий заряд бадьорості, що аж виздоровів. А, зрозумівши, що в такий пост-революційний час якраз є нагода видати себе за “мученика режиму” і реформатора, вирішив замахнутися на крісло очільника обласного ДАІ. Підтримку теж знайшов – за словами Мицака, його підтримала асоціація таксистів та… УНСО.  Ну, таксисти зрозуміло – їм з ДАІ взагалі сваритися потипоказано: попросив начальник – чого б не підтримати? А з УНСО взагалі справа незрозуміла. Чекатимемо реації “Правого сектору”, в який входить і ся патріотична організація.

Отже, коротко про прес-конференцію. Далі – словами пана Мицака.

Ні, до посад я не рвуся. Але від них не відмовлюся. Навіть, незважаючи на протести. За посади я не платив. Нікому і ніскільки. І взагалі, за все життя ані не брав, ані давав хабарів.

Будинок у Басівці – за гроші дружини. Інколи я сам місив розчин і клав цеглу. І джип Mitsubishi Pajero – теж. Вона підприємець. Чим займається – не скажу. В сина – Ауді 6. З якого року – не знаю. Скільки коштує – не знаю. А, взагалі, я економив. Ото не поїхав відпочивати – відклав. І так назбирали на хату.

Будинок дружини Мицака (джерело: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2014/03/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-1-30.jpg)
Будинок дружини Мицака (джерело: http://lviv.nashigroshi.org)

Якби я був під час “ночі гніву” – нічого б не потрощили. Я б сказав всім міліціонерам брати в руки прапори і йти на Майдан.

Я – здоровий. Чим хворів – не скажу. Лікарська таємниця. Але не туберкульозом. Пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала мене придатним до служби.

Чому я не займався реформами протягом попередніх 7-ми років на посаді? Чому не займався? Займався. До нас мали голландці приїхати, досвід передавати. Але я захворів і вони не приїхали.

Я їздив із нелегально встановленими проблисковими маячками? Та ви що! То не маячки, а простий декор машини. Так кожен може їздити! Чому я їх відкрутив і викинув в каналізаційний люк? Був в емоціях.

Від страху втратити дорогоцінну посаду, яка так звабливо маячить на горизонті, пан Мицак надавав купу обіцянок. Обіцянки хороші, але, маємо надію, що реалізовуватиме їх не він.

1. Протягом півтора місяця продемонструвати перші успіхи реформи. Тобто, за цей час зробити те, чого він не зміг зробити за сім років.

2. Створити громадську раду з представників усіх громадських організацій і всі реформи проводити під контролем громадськості.

3. Щотижня звітувати про пророблену роботу.

4. Покарати винних у переслідуванні Євромайдану (дайці, які не пропускали автобуси, переслідували автомайданівців тощо).

5. Провести переатестацію особового складу “по-новому”. Що це означає – не пояснив.

6. Оприлюднити майновий стан та бізнес членів своєї сім’ї.

7. Більше не хворіти.

А взагалі, кожен, хто побував сьогодні на прес-конференції Мицака, мабуть остаточно переконався, що вбивство (а це було таки вбивство) Сашка Білого було невипадковим. Нова влада страшенно боїться робін гудів, при чому сама активно сприяючи їх появі. І якщо такі мицаки й далі будуть всіма силами лізти до корита, думаю, в кожному місті і містечку можуть з’явитися свої сашки. Не конче з Правого сектору. Це можуть бути доведені до відчаю родичі вбитих. Люди із загостреним почуттям справедливості. Я не знаю, що ще крім реальної фізичної погрози може змусити таких як Мицак відійти в сторону і зрозуміти, що їхня епоха минула. Бачачи його щурячі очка, які бігали туди-сюди, коли його запитували про маєтки дружини і Ауді6 сина, про його незрозуміло хворобу протягом року, про те, чому він, виснажений хворобою так преться до ціє посади з невеликою зарплатою, розумієш, що вони не здадуться. Для них існування цієї системи – питання життя і смерті. Їх можна від неї тільки віддерти. Силою. Хочемо ми це визнавати чи ні, але гряде народна боротьба. І, можливо, неконтрольована. Не знаю, чи усвідомлюють це керівники МВС, прокуратури та інших злачних структур.

Березень 31, 2014

Коментувати