У Львові аферисти зірвали концерт грузинського балету (оновлено)

Минулої п’ятниці, 11 жовтня, в Міському палаці ім. Гната Хоткевича мав відбутися концерт Національного балету Грузії “Кутаїсі”. У Львові є багато шанувальників грузинської культури і на концерт багато охочих придбали квитки. Квитки стартували від 100 гривень. Концерт було зірвано за нез’ясованих обставин, повідомляє очевидець у своєму блозі. За останньою інформацією, організатори-шахраї із Вінниці не проплатили оренди.

Ось що пише відвідувач: “За певний час перед концертом колектив “Кутаїсі” не може ввійти в приміщення палацу, бо дізнається, що є18779_600 якісь проблеми з документами, а саме – немає підпису директора палацу. Усе домовлено, гроші проплачені, але от підпису немає, “нє положено” – таке пояснення охорони. Вирішення цієї кризової проблеми затягується, директор палацу не виходить на зв’язок. Минає година-дві, приходять люди з квитками на концерт. Починається кіпіш, тьорки, люди обурюються. Деякі шанувальники мають якісь зв’язки, намагаються щось видзвонити-перевірити, але без результатів.

Деталей цієї ситуації я не знаю. Цілком можливо, що були певні проблеми в організації цього заходу. Можливо була третя сторона – аферисти, які кинули і глядачів, і творчий колектив, і керівництво палацу”.

У коментарі, який розмістив Палац культури ім. Гната Хоткевичау у Facebook, сказано: “Палацу відповідно до угоди про організацію концерту не було проплачено жодної (!) копійки. А це питання до організаторів. Як і те, чому вони, знаючи, що не виконали своїх зобов’язань щодо Палацу і що концерт з їхньої ж вини не відбудеться, таки привезли артистів. І останнє – організатори навіть не спромоглися повернути людям гроші за квитки, за що їх і забрав черговий наряд міліції. Глядачів, до речі, було зовсім мало – людей тридцять, мабуть. Чому – чергове питання до організаторів”.

Прикро, що представники Палацу культури вчасно не повідомили відвідувачів, а також не поінформували ЗМІ, ставши таким чином “без вини винуватими”.

 

Жовтень 16, 2013

Коментувати