Депутат пропонував “пожертву” духовенству з Буського району, аби їхня паства проголосувала за Тимошенко

Представники Миколи Ковзеля, народного депутата від “Батьківщини”, завітали на зустріч духовенства різних конфесій Буського району в пошуку підтримки для Тимошенко. Ця зустріч відбувалася 3 квітня 2014 року у м. Буську в будинку міської ради. Запрошені представники всіх конфесій Буського району. На зустрічі представниця депутата Миколи Ковзеля пропонувала деканам благодійну пожертву на церкви, а при подальшій співпраці (!) – поїздки на Святу Землю тощо. Також наголошувалося, що віряни повинні знати імя жертводавця. Про це повідомила у своєму профілі на Facebook донька одного із священиків:

“ото мій батько повернувся із деканальних зборів (періодичні зібрання священників району – тут, Буського) і розповів, що прийшов на їхнє засідання такий собі всім відомий депутат від “Батьківщини” Микола Ковзель (оновлення: то була його представниця, а не він сам) і пропонував взятки кожному священику (тупо бабло пропонував), аби їхня паства знала, яким має бути правильний вибір. священики його прогнали і були вкрай обурені!
такшо, кохані мої виборці, Вона – працює!”

Нагадаємо, що Микола Ковзель є сусідом по Конча-Заспі   кандидата у   президенти Юлії Тимошенко, де має розкішний маєток, а також прославився любов’ю до дорогих автомобілів – на початку жовтня 2009 р. потрапив в об’єктив папарацці на дорогезному “Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe” (вартість близько 1 млн. дол. США).

 

 

Коментувати