Очищати Україну від батарейок почнуть зі Львова

Вже до кінця цього року понад півтисячі пунктів збору по всій Україні будуть готові прийняти відпрацьовані акумулятори та батарейки з гарантією їх подальшого безпечного транспортування, зберігання та утилізації.

Комплексна система безпечного поводження з відходами реалізовується вперше в Україні в рамках спільної ініціативи «МТС Україна» і Міністерства екології та природних ресурсів України.

Проект стартує з Києва та Львова, а вже до кінця року спеціальні безпечні контейнери для збору хімічних джерел струму будуть встановлені в усіх магазинах МТС, у приміщеннях органів влади, вузів та компаній-партнерів. Одночасно буде проводитися інформаційна кампанія, спрямована на підвищення екологічної освіченості громадян. Програма «Викидай правильно!» також передбачає зберігання та утилізацію зібраних батарейок у відповідності до екологічних норм ЄС.

Програма «Викидай правильно!» діятиме на постійній основі, і до неї може долучитися кожен бажаючий. Стати учасником програми та встановити спеціальні контейнери для збору батарейок може будь-яка організація. Свою зацікавленість вже виявили комерційні компанії, вузи, житлово-комунальні організації, редакції ЗМІ.

Де у Львові можна здати батарейки та акумулятори?

вул. Івасюка, 3офіс МТС
пр. Шевченка, 24магазин МТС
вул. Чернівецька, 13магазин МТС
вул. П. Дорошенка, 2магазин МТС
пр. Свободи, 41магазин МТС
вул. Стрийська, ТЦ «KingCross»магазин МТС
вул. Зелена, 147магазин МТС
вул. Мазепи, 25магазин МТС
вул. Патона, 37магазин МТС
пл. Соборна, 9магазин МТС
пр. Чорновола, 93магазин МТС
вул. Січових Стрільців, 17магазин МТС

[stextbox id=”warning”]Одна викинута батарейка здатна забруднити небезпечними металами та сполуками 20 квадратних метрів території[/stextbox]

 

Коментувати