Львівські абоненти “МТС Україна” вже з 3G!

Львівським абонентам «МТС Україна», які користуються тарифом «Смартфон 0.25» став доступним швидкісний мобільний інтернет за технологією 3G UMTS всього за 50 грн/міс. Це, до речі, найдешевше в Україні – у всіх інших регіонах 3G-безліміт стартує від 70 грн/міс. Раніше тариф “Смартфон 0.25” був запущений тільки для Львова і відзначається надзвичайно вигідними умовами – всього 0,25 коп/день (або 7.5 грн в місяць) за два безліміти – мобільний інтернет і дзвінки в мережі. Тепер власникам цього тарифу стане доступним справжній швидкісний мобільний інтернет за доволі прийнятну ціну.

Послуга “3G Безліміт” доступна й в інших інтернет-орієнтованих тарифах МТС – “Смартфон” та “Планшет”.

Тарифний план Вартість користування послугою «3G Безліміт», грн/міс(з ПДВ та ПФ)
«Смартфон 0.25» 50,00
«Смартфон 0.50» 90,00
«Смартфон» 90,00
«Планшет» 70,00

«Ми раді, що можемо запропонувати нашим абонентам першими відчути переваги 3G. Абоненти найдоступніших інтернет-тарифів «МТС Україна» вже зараз отримають двадцятикратне прискорення мобільного інтернету в своїх смартфонах. Ми орієнтовані на те, щоб послуги на основі 3G стали масовими, тому зробили 3G-тарифи максимально доступними – мобільний інтернет на 3G-швидкості буде коштувати всього від 1,7 гривень в день, – відзначає директор Західного територіального управління «МТС Україна» Сергій Самокрик. – Зараз послуга «3G Безліміт» надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек, а разом із запуском власної 3G-мережі «МТС Україна» швидкості будуть ще вищими – до 42 Мбіт/сек».

Замовити послугу можна за допомогою USSD запиту **888#. Для перевірки статусу необхідно відправити запит *888*1#, деактивувати послугу можна за допомогою команди *888*0#.

Доступ до швидкісного мобільного інтернету здійснюється на основі послуги національного 3G роумінгу в мережі ТриМоб.

Налаштування послуги

Для того щоб скористатися послугою, необхідно один раз виконати кілька простих кроків:

  1. Переконатися в тому, що пристрій підтримує технологію 3G UMTS.
  2. Включити в налаштуваннях телефону режим 3G – UMTS або 3G/2G (GSM/WCDMA) – Dual mode.
  3. Активувати в налаштуваннях телефону передачу даних у роумінгу.
  4. Вибрати вручну мережу ТриМоб. Залежно від моделі терміналу і SIM-карти ідентифікатор мережі може відображатися як «255-07», «Utel», «Ukrtelecom 3G», «Ukrtelecom 07» або «3Mob».

Перевірити доступність 3G можна за допомогою карти покриття.

Можливості 3G

Послуга «3G Безліміт» дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, наприклад, на youtube або онлайн лекції на Coursera, TedEX, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіо-треки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону та багато іншого.

Березень 12, 2015

Коментувати