Українські богослови передають знання на відстані

Містичний зв’язок тут ні до чого, а от система телеприсутності Cisco TelePresence дала змогу провести першу дистанційну лекцію для студентів п’ятого курсу магістерської програми з богослов’я філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, повідомляє кафедра богослов’я УКУ.

9 жовтня в новому академічному корпусі Українського католицького університету (вул. Стрийська, 29) відбулась перша дистанційна лекція з використанням системи Cisco TelePresence. Отець Тарас Барщевський, старший викладач кафедри богослов’я, перебуваючи у відрядженні в Торонто (Канада) прочитав лекцію

Перший такий досвід використання системи телеприсутності Cisco TelePresence System на прикладі «біблійного» зв’язку між Торонто і Львовом показав нові технологічні можливості і перспективи подальшого використання цієї системи, як для оптимізації навчального процесу на різних богословських програмах факультету, так і широкого її використання для різноманітних наукових заходів кафедри богослов’я (конференцій, семінарів, круглих столів і відкритих лекцій).

Наступна лекція для студентів магістерської програми з богослов’я відбудеться 17 жовтня о 16:00 (ауд. 305, вул. Стрийська 29 ).

Про Cisco TelePresence

[stextbox id=”info” defcaption=”true”]

Cisco TelePresence – це новітня комунікаційна технологія, яка забезпечує передачу повнорозмірного відеозображення учасників переговорів у різних точках світу з високим дозволом і об’ємним звуком, при цьому створюється ефект особистої (віртуальної) присутності на відстані.

Завдяки спеціальному ефекту віртуальної присутності, створюється відчуття, що усі учасники переговорів сидять за одним столом, незалежно від того як далеко вони один від одного знаходяться. Прямий візуальний контакт і одночасна двостороння передача голосу з мінімальною затримкою за часом, забезпечує передачу кожної інтонації і смислового відтінку мови, будь-який вираз обличчя або жест мовця.

[/stextbox]

 

Коментувати