Львів готується стати центром бізнес-туризму

У п’ятницю, 11 жовтня, на ХІІІ Міжнародному економічному Форумі у Трускавці, Львів представить концепцію розвитку конференц- та бізнес-туризму у місті. Доповідачем буде Оксана Баюк, консультант з маркетингу та стратегії компанії «Quantum Leap Equity Holding GmbH» з Відня.

«Презентація потенціалу Львова у розвитку індустрії ділової гостинності базуватиметься на дослідженні, яке тривало протягом декількох років. Це буде дуже цікава доповідь, де порівняно досвід Львова та Будапешта. Ми фактично зараз відкриваємо у Львові нову галузь, яка має своїх експертів та споживачів, а також створює нові робочі місця. Тому дуже важливо виділити власні критерії успіху.

Доповідачем на секції буде Оксана Баюк, випускниця провідної європейської бізнес-школи. Вона зараз є консультантом робочої групи, що працює у Львівській міській раді над реалізацією концепції розвитку індустрії ділової гостинності», – повідомив Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій.

Доповідь Оксани Баюк відбуватиметься в межах третьої секції першого дня Міжнародного економічного форуму, що триватиме з 16:30 до 18:00 у п’ятницю, 11 жовтня, у готелі «Ріксос Прикарпаття» у місті Трускавець.

Джерело: Прес-служба Львівської міської ради

Жовтень 10, 2013

Коментувати